WOJCIECH BANDURKA

lek. med.

specjalista ortopedii i traumatologii

czwartek 16.00 – 19.00

PIOTR BADYLAK

lek. med.

specjalista ortopedii i traumatologii

czwartek 16.00 – 19.00

JANUSZ WŁODARCZYK

lek. med.

specjalista ortopedii i traumatologii

ortopeda dziecięcy – preluksacja (stawy biodrowe), wady postawy

poniedziałek 16.00 – 19.00

ADAM ŚLĘZAK

lek. med.

specjalista ortopedii i traumatologii

środa, godziny do ustalenia w rejestracji

Nasza Poradnia Ortopedyczna zajmuje się leczeniem oraz diagnozowaniem chorób, które są powiązane z narządami ruchu. Mogą być one wrodzone, nabyte w trakcie rozwoju lub urazu. Najczęstsze urazy wymagające wizyty u ortopedy to: złamania, zwichnięcia i skręcenia stawów, dolegliwości szkieletu oraz różnorodne uszkodzenia stawów, mięśni oraz nerwów.
Ortopeda konsultujący w EuroCentrum Twoje Gabinety może dodatkowo zlecić natychmiastowe wykonanie badania radiologicznego. Pacjent po prześwietleniu, które wykonywane jest na miejscu może od razu udać się z powrotem do lekarza z wynikiem badania rtg. Dzięki temu lekarz ortopeda może błyskawicznie postawić trafną diagnozę i zastosować właściwe leczenie. Ortopeda może dodatkowo kierować na tomografię komputerową, badanie USG lub na rehabilitację.

Konsultacje ortopedyczne w naszej poradni są prowadzone przez doświadczonych specjalistów. Wielu z nich wykorzystuje wiedzę nabytą w szpitalnych oddziałach urazowo-ortopedycznych. Nabyte doświadczenie i możliwość jednoczesnego wspierania badania klinicznego wszystkimi dostępnymi metodami obrazowania (rtg, usg, TK) pozwala na szybkie postawienie diagnozy i rozpoczęcie właściwego leczenia.

Nasi specjaliści udzielają konsultacji w zakresie:

  • Ortopedii i Traumatologii Dorosłych
  • Spondyloortopedii
  • Endoprotezoplastyk
  • Chirurgii Ręki
  • Chorób infekcyjnych układu kostno-stawowego