dr n. med. KONRAD PÓŁTORAK

09/09/2020

Miło nam poinformować, że od 2018 roku w naszej przychodni praktyke prowadzi dr n. med. KONRAD PÓŁTORAK

Oto co doktor pisze o sobie:

"W dzieciństwie, jak pewnie każdy bałem się dentysty.

Moje wspomnienia związane z wizytami w gabinecie to  lęk i ból. Aż do czasu, gdy trafiłem do stomatologa w moim rodzinnym mieście. Jego podejście do Pacjentów sprawiło, że nie tylko przestałem bać się leczenia, ale zainspirowało mnie do podjęcia decyzji – chcę zostać stomatologiem.  Temu podporządkowałem swoją dalszą edukacyjną drogę.

Studia na Akademii Medycznej w Lublinie ukończyłem w 2003 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne zakończone uzyskaniem tytułu  specjalisty protetyki stomatologicznej w 2010 roku. W 2016 roku obroniłem pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Stomatologia to fascynująca dziedzina nauki, jednak to protetyka skradła moje serce. Zajmuję się kompleksowym leczeniem protetycznym za pomocą protez stałych oraz ruchomych (zarówno na własnych zębach, jak i na implantach).  Dodatkowo zajmuję się leczeniem zaburzeń czynnościowych układu stomatognatycznego, , leczeniem periodontopatii oraz stomatopatii protetycznych czy odbudową prawidłowej wysokości zwarciowej. Mogę powiedzieć, że protetyka to wyższa szkoła jazdy, jednak nie obce mi jest również pozostałe leczenie stomatologiczne w postaci leczenia zachowawczego ubytków próchnicowych, leczenia kanałowego, usuwania zębów, usuwania kamienia czy zabiegów profilaktycznych.

Najbardziej lubię, gdy Pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony i z pięknym uśmiechem."

Konrad Półtorak

NASI PARTNERZY

Copyright © 2016 EUROCENTRUM Twoje Gabinety | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: